top of page

Mastering Manhood

Public·29 members
Jerson Flores
Jerson Flores

Gote Susayanlar Filmini Full Izle


Gote Susayanlar Filmini Full Izle
Gote Susayanlar, 1964 yılında çekilmiş bir Türk filmidir. Filmde, aynı kadına âşık olan iki adamın hikâyesi konu edilir. Askerden yeni gelen Ekrem, ailesi ve nişanlısıyla görüşmek istemez. Kimseye haber vermeden bir otele yerleşir. Burada Ahmet'le tanışır ve dost olurlar. Dışarı çıktıkları bir akşam yolda darp edilmiş Suna'yla karşılaşırlar. Kızdan çok etkilenen iki arkadaş, kızı evine götürürler. Suna'nın kötü şartlarda yaşadığını gören ikili, kızı bu durumdan kurtarmaya çalışacaktır.


Film, döneminin sosyal ve kültürel yapısını yansıtan bir dram olarak değerlendirilebilir. Filmde, aşk, dostluk, sadakat, ihanet, yoksulluk ve zenginlik gibi temalar işlenir. Filmdeki oyuncuların performansları da oldukça başarılıdır. Filmde başrolleri oynayan Ekrem Bora, Semra Sar ve Kenan Pars, Türk sinemasının önemli isimlerindendir.


DOWNLOAD: https://1scesogconsdzu.blogspot.com/?download=2w3bm4


Gote Susayanlar filmini full izlemek isteyenler için, filmi YouTube'da bulabilirsiniz. Film, Sistem Film YouTube kanalında yüksek kalitede ve Türkçe dublajlı olarak izlenebilir. Ayrıca filmi izledikten sonra kanala abone olabilir, diğer Türk filmlerini de keşfedebilirsiniz.


Film hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:  • [Aşka Susayanlar Türk Filmi FULL EKREM BORA SEMRA SAR]  • [Aşka Susayanlar - SinemaTürk]  • [Aşka Susayanlar - IMDb]
About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page